Adres e-mail

biuro@oltom.com.pl

Telefon

516 655 457

Automatyka budynkowa

OLTOM

Kariera

Aktualnie do naszego zespołu poszukujemy:

Elektryk / Monter instalacji elektrycznych - praca pełny etat

Poszukujemy pracownika na stanowisko elektryk/monter instalacji elektrycznych.
Zakres obowiązków:
- montaż urządzeń i instalacji elektrycznych,
- montaż tras kablowych,
- montaż układów automatyki,
- prefabrykacja szaf sterowniczych.
Wymagania:
- wykształcenie techniczne,
- prawo jazdy kat B,
- sumienność oraz rzetelność w wykonywaniu powierzonych zadań,
- umiejętność obsługi elektronarzędzi,
- mile widziane uprawnienia SEP.
Oferujemy:
- zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,
- możliwość poszerzania swojej wiedzy, np. nauka programowania PLC Siemens,
- pracę w zgranym zespole oraz przyjazną atmosferę pracy,
- szkolenia wprowadzające, umożliwiające adaptację na oferowanym stanowisku.

Projektant mechaniki - praca pełny etat/umowa zlecenie

Poszukujemy pracownika na stanowisko projektanta mechaniki. Możliwość pracy w niepełnym wymiarze czasu pracy. Mile widziani studenci.
- tworzenie projektów mechaniki dla urządzeń automatyki,
- analiza i dobór odpowiednich dla danego projektu elementów mechaniki,
- udoskonalanie produktów pod względem konstrukcji mechanicznej,
- współpraca z działami automatyki,
- współpraca z podwykonawcami układów mechaniki.
Wymagania:
- chęć do rozwijania produktów w firmie,
- mile widziane skończone kursy projektowania,
- dodatkowym atutem będzie status studenta na uczelni technicznej.
Oferujemy:
- zatrudnienie na podstawie umowy o pracę / zlecenie,
- możliwość pracy zdalnej,
- możliwość wprowadzania swoich rozwiązań do produktów firmy,

Jeśli masz chęci do pracy i posiadasz doświadczenie w powyższych kierunkach, wyślij nam swoje cv na adres: biuro@oltom.com.pl

Informujemy, iż skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

Prosimy w cv o zamieszczenie klauzuli:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez OLTOM w celu prowadzenia rekrutacji na aplikowane przeze mnie stanowisko.

Wyrażam również zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu prowadzenia przyszłych rekrutacji przez wyżej wskazaną firmę.

Dane kontaktowe

Napisz do nas

Zachęcamy Państwa do kontaktu z działem automatyki budynkowej. Nasza kadra inżynierska z miłą chęcią odpowie na Państwa pytania.

automatykabudynkowa@oltom.com.pl

telefon

509 944 840

Icons made by Freepik from www.flaticon.com
Icons made by pojok d from www.flaticon.com